BESPIRITED – Results and Ranking


Final round

#Team nameUniversityScore
1. Red and White Budapesti Corvinus Egyetem 433
2. Diego from Ice Age Budapesti Corvinus Egyetem 405
3. Exactly19Characters Debreceni Egyetem 394
4. BECONSULTED Budapesti Corvinus Egyetem 337
5. MaxiMax BGE-KKK 328
6. Musketeers Debreceni Egyetem 310
7. Business Guruk Budapesti Corvinus Egyetem 291
8. Kalevala Budapesti Corvinus Egyetem 290
9. Mathflix and Bills Debreceni Egyetem 154

Semi-final round

#Team nameUniversityScore
1. BECONSULTED Budapesti Corvinus Egyetem 36
1. Business Guruk Budapesti Corvinus Egyetem 36
1. csapat Eötvös Loránd Tudományegyetem 36
1. Diego from Ice Age Budapesti Corvinus Egyetem 36
1. Emberek 36
1. Exactly19Characters Debreceni Egyetem 36
1. Kalevala Budapesti Corvinus Egyetem 36
1. Mathflix and Bills Debreceni Egyetem 36
1. Musketeers Debreceni Egyetem 36
1. Red and White Budapesti Corvinus Egyetem 36
11. GinTonic BGE-KKK 35
11. Kupteam 35
11. MaxiMax BGE-KKK 35
The top 12 teams qualify for the Final round.
14. A Szeged Team Szegedi Tudományegyetem 34
14. Reciprókák Soproni Egyetem 34
14. Three Mask-ee-Tears BGE-KKK 34
17. The Champions Miskolci Egyetem 32
18. Bootcampers Budapesti Corvinus Egyetem 30
19. 1337 Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 29
19. LPTeam Budapesti Corvinus Egyetem 29
19. Pozitív Kifli BGE-PSZK 29
19. Recover Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 29
19. Zeus University of Debrecen 29
19. ZsBZs Budapesti Corvinus Egyetem 29
25. Green Marsupilami Eötvös Loránd Tudományegyetem 27
25. Three Idiot BGE-PSZK 27
25. Uai Debreceni Egyetem 27
28. Sirius A BGE-PSZK 25
28. Stars BGE-PSZK 25
30. CML BGE-PSZK 22
30. Do it Soproni Egyetem 22
30. LiBA BGE-KVIK 22
30. LiNda Soproni Egyetem 22
34. Workaholics Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 18
35. Newbies Debreceni Egyetem 11
35. Pupákok Soproni Egyetem 11
37. Arrabona Consulting Széchenyi István Egyetem 2
37. débém BGE-KKK 2

Qualification round

The top 36 teams qualify for the Semi-final round.

#Team nameUniversityScore
1. GinTonic BGE-KKK 201
2. Sirius A BGE-PSZK 199
3. BECONSULTED Budapesti Corvinus Egyetem 183
4. Musketeers Debreceni Egyetem 176
5. The Champions Miskolci Egyetem 175
6. Business Guruk Budapesti Corvinus Egyetem 171
7. Exactly19Characters Debreceni Egyetem 170
7. ZsBZs Budapesti Corvinus Egyetem 170
9. Diego from Ice Age Budapesti Corvinus Egyetem 169
10. Three Idiot BGE-PSZK 167
11. Recover Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 166
12. LiNda Soproni Egyetem 165
12. LPTeam Budapesti Corvinus Egyetem 165
14. Emberek 163
14. Stars BGE-PSZK 163
16. Do it Soproni Egyetem 162
17. Bootcampers Budapesti Corvinus Egyetem 161
18. Arrabona Consulting Széchenyi István Egyetem 159
19. Mathflix and Bills Debreceni Egyetem 158
20. Kupteam 156
20. Uai Debreceni Egyetem 156
22. A Szeged Team Szegedi Tudományegyetem 155
23. CML BGE-PSZK 154
23. débém BGE-KKK 154
25. Newbies Debreceni Egyetem 151
25. Pozitív Kifli BGE-PSZK 151
25. Zeus University of Debrecen 151
28. Three Mask-ee-Tears BGE-KKK 150
29. csapat Eötvös Loránd Tudományegyetem 149
30. MaxiMax BGE-KKK 148
30. Workaholics Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 148
32. Cool name pending... Debreceni Egyetem 147
32. Kalevala Budapesti Corvinus Egyetem 147
32. Pupákok Soproni Egyetem 147
32. Red and White Budapesti Corvinus Egyetem 147
36. 1337 Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 146
36. Green Marsupilami Eötvös Loránd Tudományegyetem 146
36. LiBA BGE-KVIK 146
36. Reciprókák Soproni Egyetem 146
The top 36 teams qualify for the Semi-final round.
40. beSPIRITed 5.2 Soproni Egyetem 145
41. Pannon Invest Agency Pannon Egyetem 144
41. The Three Graces Budapesti Corvinus Egyetem 144
43. MKTeam BGE-KKK 143
43. Spirytus BGE-PSZK 143
45. LBV Budapesti Corvinus Egyetem 142
46. GEQ Debreceni Egyetem 141
47. Samba Team Debreceni Egyetem 140
48. Kedvtelenek Széchenyi István Egyetem 139
48. PénzÜgyesek Soproni Egyetem 139
48. Team 205 Széchenyi István Egyetem 139
51. Pindúr Pandúrok Budapesti Corvinus Egyetem 138
52. Miskolc MBA Miskolci Egyetem 137
52. PK BD BGE-PSZK 137
54. SMEC Budapesti Corvinus Egyetem 136
54. VeniSolutions Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 136
56. The NXT Forbers Budapesti Corvinus Egyetem 135
57. Spirit Team Budapesti Corvinus Egyetem 134
58. Flora and the fauns BGE-KVIK 132
58. Szakértők Budapesti Corvinus Egyetem 132
58. VisszatérŐk Soproni Egyetem 132
61. Keynes angyalai Soproni Egyetem 131
61. PEBEA Soproni Egyetem 131
63. Seeders Beerers BGE-PSZK 130
63. SOEse add fel Soproni Egyetem 130
63. SOLIS Debreceni Egyetem 130
66. Polipoo Szent István Egyetem 129
67. Furik Budapesti Corvinus Egyetem 128
68. Alpha Debreceni Egyetem 127
68. Dark Claw Debreceni Egyetem 127
70. Baráti Hármas Soproni Egyetem 126
70. NoNameTeam Szegedi Tudományegyetem 126
70. ReaLD Budapesti Corvinus Egyetem 126
73. BankSharks Budapesti Gazdasági Egyetem 125
73. Groot Eötvös Loránd Tudományegyetem 125
73. visionary Pécsi Tudományegyetem 125
76. SZErencsések Széchenyi István Egyetem 121
77. GIK Selye János Egyetem 120
77. RFH Investment Budapesti Corvinus Egyetem 120
79. Interest rate Soproni Egyetem 119
79. KGÁ Sopron Soproni Egyetem 119
81. Életművészek BGE-KKK 118
81. TeamZso Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 118
83. A három muskétás BGE-KVIK 117
83. Illuminati Soproni Egyetem 117
85. DRA Team Debreceni Egyetem 115
85. KitCats Soproni Egyetem 115
87. vibikri Soproni Egyetem 114
88. SPIRIT ANIMALS BGE-KKK 112
89. Army of ducks Óbudai Egyetem 111
90. SZEction Széchenyi István Egyetem 110
91. GTK-Mark Debreceni Egyetem 109
92. Stargazers BGE-KVIK 106
92. W csapat BGE-KVIK 106
94. Bigger together Budapesti Corvinus Egyetem 105
94. Drink Spirit Budapesti Corvinus Egyetem 105
96. Flying Dragons BGE-KKK 104
96. Leverage Széchenyi István Egyetem 104
98. SamGor Budapesti Corvinus Egyetem 103
98. The Spirits BGE-KKK 103
100. Prezi Budapesti Gazdasági Egyetem 101
101. Smurfs BGE-KVIK 100
101. TrailBlazers BGE-KKK 100
103. Shrek is life Óbudai Egyetem 98
104. Three-B 97
105. bankOKOS Soproni Egyetem 96
105. LionKinG Soproni Egyetem 96
107. Winners90s Debreceni Egyetem 94
108. KRD Business Szent István Egyetem 92
109. Hármas Csapat Nyugat-magyarországi Egyetem 89
109. PCSK BGE-PSZK 89
109. ReVeDo BGE-KVIK 89
112. optimal Miskolci Egyetem 88
112. ZsANK Pécsi Tudományegyetem 88
114. SmartMasters BGE-PSZK 87
115. We Showed Up BGE-KVIK 86
116. ZSVK BGE-KKK 84
117. Coolcare Consulting BGE-KKK 82
118. DGB BGE-KVIK 81
119. SZIE United Szent István Egyetem 78
120. APS Team Soproni Egyetem 72
121. Team DDP Savaria Egyetemi Központ 71
122. MDM Soproni Egyetem 67
123. AABBC Budapesti Corvinus Egyetem 66
123. Team RGYB Soproni Egyetem 66
125. Whiskeypedia PhD Budapesti Corvinus Egyetem 64
126. Bontósok BGE-KVIK 60
127. Coherence Consulting Budapesti Corvinus Egyetem 58
127. Trece BGE-PSZK 58
129. Gesztenye Selye János Egyetem 57
130. sandwitchki Budapesti Metropolitan Egyetem 48
131. Cocogy 44
132. Marble Budapesti Metropolitan Egyetem 24
132. Ryzen Soproni Egyetem 24
134. Kolompár BGE-PSZK 12
135. Team Peaceful Pannon Egyetem 6
136. Non Plus Ultra Széchenyi István Egyetem 4